O nas

O nas

Jesteśmy legalnie działającą firmą informatyczną na terenie miasta Wrocławia.

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną osób prywatnych oraz małych firm. Począwszy od kwestii typowo sprzętowych (naprawa, wymiana, modernizacja sprzętu), poprzez sprawy oprogramowania (instalacje, usuwanie wirusów itd.) po tworzenie stron WWW, sieci komputerowych oraz systemów informatycznych.

Na wielu naszych materiałach reklamowych widnieje uśmiechnięta informatyk wrocławbuźka. Jest to niepisany symbol naszych kontaktów z klientami.
Zawsze z uśmiechem, rzetelnych, nastawionych na uczciwe-partnerskie traktowanie.

Na rynku działamy od 2005 roku. Początkowo współpracowaliśmy tylko z małymi i średnimi firmami. Stworzyliśmy dla nich  system opieki abonamentowej. Wraz z rozwojem firmy 4 lata później zaczęliśmy dodatkowo obsługę klientów indywidualnych na zasadzie „pogotowania komputerowego”.

Wprowadziliśmy wysoki standard obsługi firm do osób prywatnych. Każdy nasz klient ma założoną kartotekę zdarzeń. Opisujemy w niej dokładnie, jakie problemy były rozwiązywane podczas wizyty. Dzięki czemu jadąc na kolejną interwencję wiemy, czego możemy się spodziewać. Diagnostyka nowego problemu jest dzięki temu szybsza.  

Działamy na zasadzie dojazdu do każdego klienta. W ramach miasta jest on bezpłatny. Według prowadzonych przez nas statystyk aż 81% problemów udaje się naprawić już podczas pierwszej wizyty u klienta.

liczba wykonanych usług* : 12308
liczba obsługiwanych klientów* : 2989
*na dzień 08-04-2022 za okres 2005 - 2022