O nas

Jesteśmy legalnie działającą firmą informatyczną na terenie miasta Wrocławia.

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną osób prywatnych oraz małych firm. Począwszy od kwestii typowo sprzętowych (naprawa, wymiana, modernizacja sprzętu), poprzez sprawy oprogramowania (instalacje, usuwanie wirusów itd.) po tworzenie stron WWW, sieci komputerowych oraz systemów informatycznych.

Na wielu naszych materiałach reklamowych widnieje uśmiechnięta informatyk wrocławbuźka. Jest to niepisany symbol naszych kontaktów z klientami.
Zawsze z uśmiechem, rzetelnych, nastawionych na uczciwe-partnerskie traktowanie.

Na rynku działamy od 2003 roku. Początkowo współpracowaliśmy tylko z małymi i średnimi firmami. Stworzyliśmy dla nich unikatowy w tym rejonie system opieki abonamentowej. Wraz z rozwojem firmy od 4 lat zaczęliśmy obsługę klientów indywidualnych na zasadzie „pogotowania komputerowego”.

Wprowadziliśmy wysoki standard obsługi firm do obsługi osób prywatnych. Każdy nasz klient ma założoną kartotekę zdarzeń. Opisujemy w niej dokładnie, jakie problemy były rozwiązywane podczas wizyty. Dzięki czemu jadąc na kolejną interwencję wiemy, czego możemy się spodziewać.

Działamy na zasadzie dojazdu do każdego klienta. W ramach miasta jest on bezpłatny. Według prowadzonych przez nas statystyk aż 81% problemow udaje się naprawić już podczas pierwszej wizytyty u klienta.

liczba wykonanych usług* : 11100
liczba obsługiwanych klientów* : 2824
*na dzień 01-01-2020