Abonamentowa opieka informatyczna dla firm

Działalność SIS24 skupia się na dostarczaniu kompleksowych usług informatycznych małym i średnim firmom, które do tej pory nie były objęte wyspecjalizowaną opieką informatyka.

Z myślą o nich stworzyliśmy program Abonamentowej opieki informatycznej . dzięki któremu działalność przedsiębiorstw nie będzie paraliżowana przez awarie oprogramowania i sprzętu informatycznego, który dzisiaj i w przyszłości stanowi trzon infrastruktury firmy.

Skąd pomysł?
Zatrudnienie informatyka na etat łączy się z bardzo dużymi kosztami dla przedsiębiorcy. Minimalne wynagrodzenie to kwota 12 tysięcy zł rocznie, średnie wynagrodzenie informatyka wynosi ponad 50 tysięcy zł rocznie. Jeśli małe przedsiębiorstwo decyduje się na zatrudnienie specjalisty ponosi duże obciążenia, a jednocześnie nie jest w stanie zagospodarować jego całego czasu pracy.

Aby uniknąć astronomicznych kosztów proponujemy koszyk usług indywidualnie dostosowanych do potrzeb małych firm. Zapewniamy całoroczną opiekę informatyczną na miejscu i dodatkowo pomoc techniczną przez telefon wliczoną w cenę.

Czy to się opłaca? – wystarczy spojrzeć:

Roczny najniższy koszt zatrudnienia   ponad 12000 zł 
Roczny koszt zatrudnienia informatyka   ponad 54000 zł 
Roczny, przeciętny abonament w SIS24   około 2000 zł 
 

Zalety:

Brak formalności związanych z utrzymywaniem pracownika! Przecież i tak nie potrzebujesz go osiem godzin dziennie.

Drastycznie niższy koszt!

Do Twojej firmy oddelegowywana jest zawsze ta sama osoba! Nie ma ryzyka, że nie będzie znać systemów Twojej firmy jak to mogłoby się zdarzyć w przypadku usług tzw. pogotowia komputerowego.